Kontakt

Restaurang Trädgår´n

Nya Allén 11
411 38 Göteborg
Tel: +46 (0)31 10 20 80
Fax: +46 (0)31 10 20 89

För allmänna frågor maila:
tradgarn@profilrestauranger.se

Källarmästare/Head of unit

Albert Alexandersson
albert.alexandersson@profilrestauranger.se
Tel: +46 (0) 31 10 20 88
Mob:+46 (0) 707 68 86 14

Food & Beverage Manager

Claes Heyman
claes.heyman@profilrestauranger.se
Tel: +46 (0) 31 10 20 83
Mob: +46 (0) 707 25 85 45

Bokning & Sälj / Booking & Sales

Lisa Tisell
lisa.tisell@profilrestauranger.se
Tel: +46 (0) 31 10 20 82

Nattklubbschef

Emanuele De Caro
Tel: 031-102080
Mail: Emanuele.Decaro@profilrestauranger.se

Köksmästare

Patrik Lundqvist
Tel: 031-102080
Mail: Patrik.Lundqvist@profilrestauranger.se

Tekniskt ansvarig

Leif Larsson
Telefon: 0707-252357
Mail: leif.larsson@profilrestauranger.se

Öppettider

RESTAURANG

Måndag – Fredag
Lunch 11:00 – 14:00

Filéfrossa & Á la carte
Onsdag 17.00-22.00
Torsdag 17.00-22.00
Fredag 17.00-23.00
Lördag 17.00-23.00
Söndag Stängt

Bordsbokning
031-102080

NATTKLUBB

From 30 januari
Fredag
22:00 – 03:00

Lördag
22:00 – 05.00

(20 År och Vårdad klädsel)